Välkommen till Lexter!

Frejgatan 62, 113 26, STOCKHOLM
TELEFON +46 (0)8 720 25 50

Vi som arbetar på Lexter vill gärna höra ifrån dig. Välkommen att ringa eller maila med frågor och/eller uppdrag. Vill du hellre komma förbi på en kopp kaffe är du hjärtligt välkommen. Du hittar oss på Frejgatan 62, mellan Sankt Eriksplan och Odenplan. 

Vårt Västkontor finns på adressen
Nohabgatan 18A, 461 53, TROLLHÄTTAN

Välkommen!

 
P_Mags.png

Margareta Andersson
LJUDARKITEKT

Mobil: +46 (0)70 731 51 34
Mail: margareta@lexter.se

Ljusgul_Thumb.png

Malin Isberg - Lexter Väst
PROJEKTLEDARE/FÖRSÄLJNING

Mobil: +46 (0)73 958 87 01
Mail: malin@lexter.se

Ljusbla_Thumb.png

Erik Rappling
TEKNIKCHEF/LJUDDESIGNTEKNIKER

Mobil: +46 (0)73 035 16 29
Mail: erik@lexter.se

Alex.png

Alexander Kassberg
STUDIOCHEF/LJUDPRODUCENT

Mobil: +46 (0)70 482 54 46
Mail: alex@lexter.se

Robin.png

Robin Carlheim
LJUDPRODUCENT

Mobil: +46 (0)73 268 11 77
Mail: robin@lexter.se

daniel_lexter.jpg

Daniel Christensen
LJUDTEKNIKER

Mobil: +46 (0)72 519 05 54
Mail: daniel@lexter.se

Sofia_Lexter

Sofia Svärdh
DIGITAL KOMMUNIKATION

Mobil: +46 (0)70 890 19 58
Mail: sofia@lexter.se

Ola Friberg_lexter.jpg

Ola Friberg - Lexter Simrishamn
FÖRSÄLJNING

Mobil: +46 (0)705 92 70 66
Mail: ola@lexter.se

AndersLexter.jpg

Anders Brännström
STYRELSEORDFÖRANDE

Mobil: +46 (0)705 91 05 18
Mail: anders@lexter.se

Tina Kahm
EKONOMI

Mobil: +46 (0)703 75 30 05
Mail: eko@lexter.se